close
Робочі години
Sorry! Телепорт не працює🥺 Замовляй з 10:00 до 22:00
Як ми працюємо?
Ми свідомо та жорстко обмежили зону нашої доставки в середньому до двох кілометрів, щоб стабільно доставляти вам свіжі та гарячі страви. При цьому ми постійно відкриваємо кухні, щоб охопити нові райони міста.
Крок 1
Завантажуй додаток або заходь на сайт. Ми довго працювали над тим, щоб тобі було зручно їх використовувати. А ще у нас є контакт-центр, де всі оператори посміхаються. Вони допоможуть обрати страву та оформити замовлення.
Крок 2
Зачекай всього 30 хвилин і насолоджуйся свіжою та гарячою їжею вдома або на роботі.
Крок 3
Зачекай всього 30 хвилин і насолоджуйся свіжою та гарячою їжею вдома або на роботі.
Чому Eatrix?
star

Є вибір 

Ми зібрали всі найпопулярніші страви в одному місці. Суші, піца, бургери, домашка ... Навіщо ще щось шукати?

 

chef

Кухнезаміннник 

Якщо ми вже є в твоєму районі - можеш забути про плиту, щоденне вбиття часу на приготування їжі

plate

 Ми знаємо про твою страву усе

Ми настільки суворо дотримуємося рецептури та технології, що іноді розмовляємо німецькою.

clock

Швидкість

30 хвилин - наш стандарт. Швидкість доставки - наша філософія. 

 

Щасливий скаут = щасливий клієнт
bike
Наші кур'єри - окрема каста. Ми називаємо їх скаутами.

 Протягом дня вони міряються посмішками та кількістю доставлених вчасно замовлень. У вільний час вони бігають марафони та читають бізнес-літературу. Всі скаути мають медичні книжки та регулярно проходять медкомісію. А ще ми вигадали для них фірмовий парфюм з незабутнім ароматом.

FAQ

На жаль, ні. Ми плануємо зону доставки таким чином, аби замовлення було на столі до 30 хвилин. Якщо ми підемо проти правил і порушимо наш стандарт, можемо втратити наш головний ресурс - довіру користувачів. Зовсім скоро ми відкриємося і в твоєму районі. Пришвидшити нашу появу можна проголосувавши за свій район на сайті.

Звичайно! У кожного скаута Eatrix є банківський термінал, і він може прийняти як готівку, так і оплату карткою. А щоб тобі було ще зручніше, ти можеш розрахуватися карткою прямо на сайті.

У плані безпеки ми - Форт Нокс. У нас є власна служба HACCP, яка на постійній основі проводить планові аудити кухонь і раптові перевірки. Ми маємо власний заготівельний цех і знаємо історію кожної страви від виготовлення сировини до упаковки готової страви перед відправкою. Усі співробітники в обов'язковому порядку проходять регуляну медичну комісію і мають медкнижки. Навіть скаути, що, в принципі, рідкість для України. Ми пишаємося порядком та чистотою на наших кухнях! Заціни його і ти у відео-оглядях і 3D-турах у соцмережах.